İnternet Hizmetleri
• Cool Sender V.3.0 • Google Reklam • Web Tasarımı • İnsan Kaynakları
System Image

Mail Reklam, bir direkt pazarlama yöntemidir. Pazarlama aracı olarak elektronik posta ile gönderimi kullanılır. Genel bir tanımlamayla, mevcut veya potansiyel müşteriye gönderilen her bir e-posta, “Mail Reklam” olarak tanımlanabilir.

İnternet danışmanlığı, internet üzerinden fonksiyon göstermek isteyen işletmelerin stratejilerini geliştirmeyi ve bu yolda firmalara, danışmanlık hizmeti sunmayı hedefler. Firmaların, internet ortamında pazarlama faaliyetlerini başlatmaları öncesindeki aşamaların oluşumunu da sağlar. Danışmanlar, online satış araçlarının oluşturulması ve yürütülmesi konularında da yardımcı olurlar.

İnternette marka oluşturmak pazarlama ve iletişim sistemlerinin tamamen teknolojiye odaklanması ile farklı pek çok şekilde yapılabilmektedir.

Online reklamcılık, internet (world wide web) üzerinden yapılan reklam faaliyetleridir. Pratikte ise, Google veya Yahoo’da bir AdWords hesabı oluşturarak, anahtar kelimeleri iyi belirleyip, ziyaretçilerin sitenizi veya reklamlarınızı farketmelerini sağlamaktır.

İnsan kaynakları, bazı organizasyonlarda, performans, çalışan ilişkileri ve kaynakları planlaması gibi geleneksel personel fonksiyonları yönetiminin kombinasyonu olarak tanımlanan bir terimdir. İnsan kaynaklarının şirketlerdeki fonksiyonları, işe alma, işten çıkarma, eğitim ve diğer kişisel durumlarla ilgilidir.

İnsanların günlük uğraşılarının dışında arta kalan zamanlarda, eğlence veya eğitim gibi amaçlara yönelik, kendine has kuralları olan, yetenek, zeka, dikkat ve rastlantıya dayanan, amacına yönelik zevk veren aktivitelere “oyun” denir.

Reklam, belirli bir marka, ürün veya hizmetin daha fazla satışını sağlamak için potansiyel müşterilerin satınalma faaliyetlerini artıran bir iletişim şeklidir. Günümüzde gittikçe artış gösteren küreselleşmenin bir sonucu olarak, daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmanın en iyi yolu reklamdır.

Reklam ajansı, yaratıcılığa, planlamaya reklam yönetimine dayalı bir hizmet sektörü işidir. Reklam ajansı, müşteriden bağımsızdır ve dıştan bir bakış açısı sağlayarak, müşterilerin ürün ve hizmetlerinin satışlarını artırma konusunda büyük getiri sağlar.

Logo; sembol, amblem, işaret gibi unsurlardan oluşan ve bir markayı temsil eden grafikle gösterilen bir öğedir. Logo tasarımının amacı, görür görmez bir markayı çağrıştırmasını sağlamaktır.

Cool Spider V.2.0

Cool Spider Mail Toplama Programı

 

 

 

 

 

Cool Spider Mail Toplama ProgramıFirmamız System İmage İnternet Hizmetlerince geliştilen ve oldukça güçlü bir e-posta tarama sistemi ile çalışan Cool Spider Türkçe ve Lisanslı bir mail toplama programı dır.

Cool Spider internet üzerindeki web sitelerinden ve halka açık olan tüm portal sitelerinden mail toplama işlemini sizin için en kolay hale getirecek şekilde düzenlenmiştir..

Yazılımındaki örümcek robot sistemi ile çalışan Cool Spider mail toplama işlemlerinizi oldukça kolaylaştırmaya yarayan profesyonel bir mail bulma aracıdır.

Oldukça kolay arayüzden oluşan program da arama derinlik seviyeleri ve site geçiş izinleri gibi pek çok işlevsel özellik bulunmaktadır. 5 arama derinliği ile dilediğiniz sitelerden mail toplama  işlemi yapabilir bulunan tüm mailleri anında liste ( txt. ) formatında kayıt edebilirsiniz.

Mail tarama yazılımı cool spider güçlü mail robot sistemi ile web sitelerinin veri tabanı dışındaki tüm sayfalarda dolaşarak mail adresleri ni hızlı ve pratik şekillerde toplamanızı sağlar.

Cool Spider Mail Toplama Programı bilinen en gelişmiş arama motoru olan Google ın tarama yapısının kategorize edilmiş bir çeşididir.

Cool Spider Mail Toplama Programı

Cool Spider Demo İçin Tıklayınız

Kullanım Kılavuzu

Satın al

Mail toplama işlemi yaparken tavsiye edilen arama seviyesi 2 veya 3 tür.
Ancak sayfa yapısına ve adedine göre arama derinlik seviyesi arttırılabilir. 1 miyon sayfa derinliğine inebilen spider ile oldukça iyi adetlerde mail toplaması yapabilirsiniz.

Cool Spider mail reklam çalışmalarınızda ihtiyacınız olan yeni mail listelerini oluşturma aşamasında sizlere büyük ölçüde avantaj ve kolaylık sağlayacaktır.

Sürekli mail listesi satın almak yerine mail alma programı ile istediğiniz tüm kategorilerde mail adresleri toparlaması yaparak mail kendi mail listenizi oluşturabilirsiniz.

Mail gönderimlerinde kişilerin  en çok ihtiyaç duydukları yeni mail listeleri ve kendi hedef gruplarına ait email adresleridir. Fakat kategorize edilmiş şekilde mail datası bulmak zordur.

Bulunsa dahi güncellik oranı açısından pek te tatmin edici olmayabilir.

Cool Spider ile  istediğiniz hedef kitlenize uygun mail listeleri hazırlayarak mail kampanyalarınızı için dilediğiniz adresleri toplayabilirsiniz.

Mail Bulma
 Mail Toplama Hızı ve Peroformans Değerlendirmesi

 

 

 

1) Hız performansı  oldukça yüksektir.

2) Çok sayıda sayfa derinliğinde tarama yapabilir.

3) Web sitelerinde bulunan iframe denilen sayfa içi linkleri aşarak diğer linklere geçiş yapabilir

4) Çalışır durumda iken bulunan tüm mail adreslerini kayıt edebilir 

5) Mail tarama işlemleri devam ederken farklı programları kullanabilirsiniz. 

6) İnternet bağlantı hızınızı performans düşmelerine sebep olmaz.

Daha pek çok  özelliği ile  Cool Spider profesyonel bir mail tarama yazılımıdır.

  Lisanslı ve Türkçe olan programı aynı şirket içerisinde farklı 10 bilgisayara kadar kurulumunu yapabilir dilediğiniz adetlerde mailler toplayabilirsiniz.

 

Satın alacağınız ürünler cd formatında ve kopyalanabilir olduğu için ürünleri aldıktan sonra geri iadesi mümkün değildir. Ürünlerimizi lisanssız kullanan kişi veya kurumlar hakkında yasal işlemler başlatılmaktadır.Kargo alıcıya aittir. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Etiketler : , , , ,

İnternet Haberleri
Web haberlerinden kısa kısa...
Otel Rehberi
Otel Rehberi
Arama Motorları
Arama Motorları
Mail Programı
Mail Programı
Saat
Saat
Dövmeci
Dövmeci
Silah Oyunları
Silah Oyunları
İnternet Haberleri
System İmage